Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol találhatók magyarországon...

Hol találhatók magyarországon jó nudista strandok?

Figyelt kérdés

2019. aug. 28. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ányás, Délegyháza, Gárdony, Balatonakali, Balatonberény, Sziksósfürdő, továbbá a Hungarospa (Hajdúszoboszló) területén is van egy naturista sziget.
2019. aug. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Béla211 ***** válasza:
100%

Délegyháza oázis camping,nsgy hely hétköznap nincsenek sokan. Hátrány kavicsos part érdemes usszó cipőt vinni. Van büfé meg úgy mond étterem is de nem a legjobbak és az árak sem olyan kedvezőek. Én inkább csomagoló enni valót. Ja és vonat állomástól több mint 5 kilométert kell gyalogolni.

Balatonberény :nagy strand rész bőven van árnyékos hely. Nem iszapos nem kavicsos homokos az alja egy jó részén kíván írt a hínár. De a nagy napozó stégről lehet vízbe menni. Bőven van parkoló a camping mellett. Közel a vonat állomás. Az étterem nem olyan jó érdemes kint enni berényen. Vagy vinni magaddal. De jó mert van egy büfé a part mellett ha meg szomjazól nem kell az éteremhez menned.


Balatonakali levendula camping:ez a legkisebb a három közül. Viszonylag kevés árnyékos hely a parton. Jó sportolási lehetőségek strand labda pálya pingpong asztal.jó étterem és büfé a legjobb a három közül. Tiszta felújitott WC vizes blog. A vonat állomás kB 0,5 kilométer. Köves és sok helyen eléggé hínáros is jó ha viszel úszó cipőt. Elég közel vannak egy móló ahol horgászok és strandolok vannak.


Gárdony szabad strand semmi árnyék csak úszni lehet csak mély vízvan. Betonon napozó. Ingyenes de többet én oda nem megyek. Amúgy most már szűkiteték azt hiszem a területét.


Van még a sziki szegeden de ott nem voltam. Így nem tudok róla béleményt mondani.

2020. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!