Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lányok, imponáló, ha egy...

Lányok, imponáló, ha egy férfi el tudja gitározni a Gyöngyhajú lányt?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 15:35
 1/8 anonim válasza:
100%
Imádom ha egy pasi zenél, de csak ha egy dalt tud, akkor nem annyira imponál. Főleg hogy nem szeretem a Gyöngyhajú lányt.
2019. aug. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ha nem szereted a Gyöngyhajú lányt, akkor nem is kellenél :D
2019. aug. 30. 15:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, de ha az a kérdés, hogy ezzel érdemben megnövelhetnéd-e annak az esélyét, hogy a bugyimba juss, akkor a válaszom nem. :D
2019. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
en 2 dalt is eltudok gitarozni, no?:))
2019. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Fu, nálam igen

Már csak azért is mert az elhunyt apukám kedvenc száma volt. Rá emlékeztet, szóval nagy hatással lenne az erzelmi világomra, az aki éppen gitározza is.

2019. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
66%
És ez miért szexuális kategória? Esetleg valaki be nedvesedik hogy ezt pengeted?
2019. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy ügyes (márha jól el tudja játszani) de nem tetszene jobban/kevésbé. Max megkérdezném hogy furulyázhatok-e mellé.
2019. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretik a csajok, viszont úgyis elmész idővel egy olyan irányba hogy rá se bagóznak. Tehát hiába játszod el nekik például a Shine On You Crazy Diamond-ot, nem fogják érteni :-D
2019. szept. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!