Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen dolgot tudtok ajánlani...

Milyen dolgot tudtok ajánlani ami jó időtöltő? Gondolok itt Sportra vagy akármire. Mit lehetne elkezdeni ami hasznos és jó?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok minél többet, és olyanokat amiket lehet vidéken, kisváros közelében is csinálni.
2008. nov. 16. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Korod és nemed elárulod meg, úgy nagyábból mit szeretsz csinálni akkor lehet tudok segíteni.
2008. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Geoládakeresés! Ez lényegében természetjárás, de sokkal izgalmasabb és több! [link]
2008. nov. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én lovagolok.Szerintem hasznos időtöltés és nagyon jó dolog lovakkal foglalkozni.
2008. nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17 éves fiú
2008. nov. 16. 19:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha extrémebb vagy akkor ajánlom a parkour-t. Vagy járjel gyúrni, az a csajoknak is bejön.
2008. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 16/L vagyok, de van egy 17 éves bátyám, és sok 16-18éves fiút ismerek, akik ezeket szokták csinálni, mikor van egy kis szabadidejük:

deszka, foci, kézi, kosár, bicó, billiárd, csajozás, nyáron strand a haverokkal, lógni a haverokkal, ismerősökkel, csajokkal.:), dvdzés (bár ez nem biztos, hogy hasznos:D), ha faluról vagy kisebb községről van szó, akkor kimennek sétálni haverokkal, és ott hülyülnek, ismerkednek másokkal a faluból, ha városról van szó, akkor tescóznak, vannak, akik zenélnek, dj-skednek, gitározni/dobolni/szintetizátorozni tanulnak.

De az ilyen korban a haverok meg a csajok töltik be a legnagyobb szerepet... és az jó időtöltés.:D

2009. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
vívás!
2009. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!