Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Soha nem voltam meg diszkóban...

Soha nem voltam meg diszkóban mire számitsak?

Figyelt kérdés

Most megyek először buliba diszkóba

Milyen táncok vannak az igazság az hogy nem nagyon szoktam táncolni jól jönne kis segítség. Csajozos praktikák , mit lehet ott csinálni? Mert gondolom nem csak táncolni

Írjatok legyszi sztorikat csajozasrol stb

És valami kis segítség kene akar video tánc ügyben

Előre is koszonom



2019. okt. 1. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tánc nagyjából abból áll hogy néhány emberke részegen csápol mint egy epilepsziás homár. 😂 Senki se tud táncolni szóval ezen ne rágódj. Lazulj el és érezd jól magad.
2019. okt. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csajozást nem javaslom

A discoban főleg a külső és a pénzen vett értékek dominálnak az ottani közönségnél, hiába olvasol Petőfit meg Aranyt, vagy dolgozol részecskegyorsítóban, senkit nem fog érdekelni, szóval külsőleg és anyagilag a toppon kell lenned, különben lepattintanak

Másrészt a discoban nem komoly kapcsolatokat szoktak keresni többnyire, hanem egyéjszakást...persze ha csak dugásra kell csaj, akkor nem szóltam

Na meg az ötszázezer decibellel üvöltő hardtechnó meg tektonik se épp ideális környezet az ismerkedésre

Arra pedig légy felkészülve, hogy ha fűzögetsz egy csajt, hogy a semmiből előkerülhet egy hegyomlásnyi melák, hogy mit akarsz te az ő bébikéjétől, és olyan maflást lezavar hogy Záhonynál állít meg a sorompó

2019. okt. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A diszkóban nem lehet csinálni semmit, csak táncolni. Egy értelmes szót nem tudsz váltani a társasággal, max bele tudsz ordibálni a fülébe, hogy „igyunk b_szki!” vagy „wc-zek, mingyá jövök”.


Szóval tánc. Alapvetően egy nagy hülyülés az egész. Érezd jól magad a társasággal. Nagyrászt lötyögés, tehát jobbra-balra dülöngélsz, vagy ugrálsz picit, közben meg csápol a kezed, és naaaaggyon imádjátok egymást a haverjaiddal 😃


Szóval ennyi.


Én azt javaslom, hogy bátran, otthon.. állj be a tükör elé, rakj be valami disco shit zenét, aztán nézd meg, hogy hogyan néz ki jól a lépegetésed, hogyan tudod tartani az ütemet... akár tapssal is segíthetsz magadnak, vagy csettintgetéssel.

Szóval gyakorolni kell, és akkor nem érzed magad annyira idegenül majd bent.


Amúgy persze, vannak youtubeon videók. Lehet azokból is tanulni. De az elején csak annyi a lényeg, hogy érezd át a zenét, tudd követni a ritmusát, és úgy jobban el tudod engedni magadat.

2019. okt. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
hat attol fugg milyen diszkoba mesz. peldaul egy 24 oras technos bulin sok drogos,szetkoxolt ciganyra szamits akik direkt ugy tancolnak hogy belekossenek masba. Nyilvan helytol is fugg, de amugy nyugi en se tudok tancolni meg meg nagyon sokan es reszegen full leszarod hogy tancolsz mert jol fogod magad erezni
2019. okt. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csajozni meg csak akkor tudsz buliba ha jol nezel ki, ha nem max kihasznalnak hogy meghivd oket par korre aztan elmennek. Nyilvan nem mindenki ilyen de akik buliba jarnak csajok nagyreszt ilyenek
2019. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!