Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egyedül moziba menni nem ciki?

Egyedül moziba menni nem ciki?

Figyelt kérdés

Van egy szabadnapon és úgy megnéznék valami jó filmet ma moziba,csak senki nincs aki eljönne velem.


Nem ciki egyedül elmenni?



2019. okt. 4. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne?

Én is voltam már többször. Nem azért mert nem tudnék elhívni valakit, ha nagyon akarnék. De mi a francnak? Moziba filmet nézni ül be az ember, nem beszélgetni.

2019. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van barátnőm ugyan és 2 haverom is, de a Warcraftot még is egyedül néztem meg :)
2019. okt. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Én is mindig egyedül megyek mert barátnőimet nem érdeklik azok a filmek, amik engem :D A többi ember meg észre se veszi, hogy egyedül vagy.
2019. okt. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De. Egy külön bizottság figyeli az egyedül moziba menőket, hogy adott jelre röhöghessenek rajtad. Amúgy nem, senkit nem érdekel.
2019. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt csak de döntheted el, hogy ciki-e neked, vagy sem. Veled nem lesz senki, a többiek meg telibeszarják a körülöttük lévő embereket.
2019. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alien meg Resident Evil filmekre mindig egyedul mentem... lany letemre...En abszolut nem ereztem cikinek.
2019. okt. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!