Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Érdemes így szülinapi bulit...

Érdemes így szülinapi bulit tartani? Én 21 párom 25 lesz.

Figyelt kérdés

Mivel elég nagy baráti társaságunk van, arra gondoltunk, hogy tartunk egy szülinapi bulit közösen, mert mindketten novemberben születtünk.

A hely bérlése 21.000 Ft, erre rájön még a szendvicsek, sütemények, italok. Arra gondoltunk, hogy valamennyi italt biztosítunk, de hozzon mindenki magával amit akar inni (így szoktuk) fejenként kb 25.000 Ft-ra jönnénk ki. Kb 30-an lennénk. Mit gondoltok? Érdemes ennyi pénzt rászánni? Hogyan lehetne esetleg olcsóbban kijönni? :)


2019. okt. 15. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez már olyan lenne mint egy lakodalom. Olcsóbban ugy tudtok talán kijonni, ha mindent a társaság áll. Van aki hoz 1-2 kiló édeset, sósat, szendvicsnek valót plusz az ital. 30 főre lebontva szerintem max 5000 Ft-ból ki lehet hozni.
2019. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, én ilyet még nem láttam, hogy szülinapi buliba belépőt szednek. Esküvőn illik annyit adni, hogy a vendéglátást fedezze.

A hely, amit béreltek, étterem? Mert olyan szokott lenni, mindenki étlapról rendel és a saját fogyasztást fizeti.

Ha nem étterem, és nem lehet kaját venni ott, akkor meg nem muszáj catering, jelentsétek be a barátoknak, hogy batyubál lesz és mindenki hozzon sütit, rágcsát vagy üdítőt, piát (egy barátom kerti buliján egy google dokuban lehetett bejelölni, hogy melyiket fogod, hogy ne ötszáz zacskó sajtos rágcsa legyen és csak egy jeges tea), ez nem ciki, de fejenként elkérni x ezret az lenne.

2019. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!