Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol szoktatok kötőfonalat venni?

Hol szoktatok kötőfonalat venni?

Figyelt kérdés
Szeretek kötni, de ha találok egy mintát, ami tetszik, nagyon nehezen találom meg a megfelelő fonalat. Nem vagyok nagyon profi, úgyhogy nem nagyon merek még kísérletezni. Például most találtam egy leírást egy pulcsihoz, és 260m/100g-os fonalat írnak. Egyszerűen nem találok ilyen fonalat, csak pár színben, de azok nagyon nem jöttek be. Ha szoktatok kötni, ti hol szerzitek be a fonalat?

2019. okt. 16. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a Kacskaringóban vagy a Gombolydában szoktam vásárolni. De egyébként nyugodtan használhatsz más, hasonló vastagságú fonalat. Mivel mindenki kicsit más feszességgel köt, ezért akkor sem biztos, hogy ugyanolyan méretű lesz a kötésed, mint a leírásban, ha a megadott fonalat használod. Ha nagyon bizonytalan vagy, akkor vidd magaddal a boltba a leírást, az eladók biztos szívesen segítenek megfelelő fonalat választani.
2019. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!