Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nektek is irritál, hogy a...

Nektek is irritál, hogy a youtube-on már 20 perces reklámok mennek?

Figyelt kérdés
Már nekem nagyon idegesítő. Minek 20 perces????? Ki fogja azt nézni? Ez már túlzás amit a youtube művel! Este alváskor szoktam zenét hallgatni és jön egy hosszú reklám! Már kezdem unni! Lesz 1 órás reklám is vagy mi?? Fhu r@nak meg!

2019. okt. 23. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért van, hogy ne legyen az, hogy benyomsz egy listát és otthagyod menni. Mindenképp hozzá kelljen nyúlni. Ha megszakítás nélküli zenét szeretnél, tegyél be egy CDt. 45-60 perc zene kiváló minőségben, megszakítás és reklám nélkül.
2019. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Én nem szoktam reklámot látni mert használok reklámblokkolót.
2019. okt. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Blokkolva van nálam minden reklám mindenhol. Nem is csak böngésző, hanem hálózat szinten.
2019. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
51%
Nem látok semmilyen reklámot mert én is reklámblokkolót használok. Asztali gépen Ublock origin, androidos telcsin Youtube Vanced.
2019. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel akarnak arra sarkalni, hogy fizess a reklámmentes applikációért.
2019. okt. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!