Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bár nem egyéb kérdés kategoriá...

Bár nem egyéb kérdés kategoriába tartozik, de már rég óta akarom tudni, hogy mi volt aza szerszám amit bakancsra kell rögzíteni?

Figyelt kérdés
Pontosabban volt Dunaszerdahelyen egy fotbalmérkőzés azt nem tudom talán dac szlovan volt és a rendőrség lefoglalt több jégfegyvert vagy hidegfegyvernek minősül voltak köztük baseball ütők és más hasonló dolgok boxerek és ott volt ez valmi tudom cipők is voltak bakancsok és volt ilyen háromszögalaku kiugró cipő végére kelet helyezni küldök egy ábrát

2019. okt. 25. 19:47
 1/9 A kérdező kommentje:
2019. okt. 25. 19:50
 2/9 A kérdező kommentje:
na valami ilyesminek kel elképzelnia dolgot csak nem tudom mia neve azt tudom bakancsra kelet rögzíteni vagy a magyarországi szurkulóktól vagy pedig a szlovák futbalszövetségtől kelet lefoglalni a fegyvereket
2019. okt. 25. 19:51
 3/9 anonim ***** válasza:
2019. okt. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez mi akar lenni mert sehol sem látok vasat
2019. okt. 26. 10:30
 5/9 anonim ***** válasza:
A cipőre kell felhúzni. Az acél a bőr alatt van, hogy takarja, és ne legyen feltűnő. [link]
2019. okt. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
aha tehát ilyen ezüst acél? de amugy ez mire való mire használják illetve honan lehtne nem tudna nekem esetleg olyan képet küldeni amin látható de egyxáltalán mire használják?
2019. okt. 26. 10:43
 7/9 anonim ***** válasza:

munkavédelmi eszköz. a fenti linkből kiolvasható :)


jellemzően arra való, hogy olyanok is beléphessenek egy épitési területre, gyárba, stb. ahol kötelező az acélbetétes munkavédelmi cipő, de nem egésznap acélbetétesben dolgoznak. Pl: mérnökök, irodisták.

2019. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerinted mire használják???


Nem tudsz olvasni és szöveget érteni? Ott van leírva!

2019. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jaja észrrevettem k=oszönöm szépen
2019. okt. 26. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!