Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a szar az a tumblr?

Mi a szar az a tumblr?

Figyelt kérdés
mindig hallom a nevét, és azt is hogy nagyon gáz az egész oldal. szóval valaki röviden,tömören össze tudná nekem foglalni?

2019. nov. 9. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Röviden egy oldal, ahol bloggolni lehet. Beírod a keresődbe és megnézheted milyen.

Rossz a hírneve mert tele van rohadt idegesítő "woke" emberekkel. Tudod, a minden a fehérek a férfiak és legfőképpen a fehér férfiak hibája. Néha tényleg felhoznak értelmes érveket, de aztán összevesznek hülyeségeken és egymás torkának esnek. Aztán egy csomó fandom vita van fent, valaki shippel két karaktert, de jajj, azt a két karaktert nem szabad shippelni, égessük meg máglyán. Valaki egy fekete karaktert lerajzolt és a bőrszíne két árnyalattal világosabb mint az eredeti sorozatban/filmben/képregényben? Halál rájuk. Ugyan ez kövér karakterekkel.

Ezek a legismertebb figurák akik fent vannak és akiket a legjobban utálnak de ezen kívül megtalálhatóak:

-emberek akiknek nedves álmaik vannak sorozatgyilkosokról és lövöldözőkről

-a fentebb említett woke emberek ellentétei. "Igen fehér, vagyok férfi vagyok, rasszista vagyok, homofób vagyok és erre büszke. Gyertek hópelyhek legyőzlek titeket érvekkel". Na ezek is kb annyi hülyeséget, hanem többet hordanak össze mint a kis hópelyhek.

-magyar tumblr tele van világfájdalmas tinikkel, akiknek az életüknél már csak a saját szerelmes verseik fájdalmasabbak

-Kpop. Sok Kpop.


De van egy nyugisabb oldala is, pl. ha érdekelnek a művészetek egy csomó animátornak van tumblr-je, meg úgy amúgy sok a művészettel foglalkozó blog. Mémek is vannak jócskán és van egy normális(abb) réteg is akikkel össze is lehet barátkozni.


Igazából nem annyira gáz, mint amennyire beállítják. Szerintem pl. a Twitter sokkal gázabb. Ha elvagy magadnak és nem keresel rá direkt ezekre a dolgokra (fandom drámák, lgbt viták, világfájdalmas versek stb. egyszóval azokra, amik nem érdekelnek) akkor nem is igazán találkozol velük.

2019. nov. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2019. nov. 9. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!