Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki volt az a srác aki legalább...

Kr1ssz kérdése:

Ki volt az a srác aki legalább 10 évvel ezelőtt a youtubon kezdett streamelni és hasonlit a paplovaghoz?

Figyelt kérdés

Szakadt rokker volt. Hosszú fekete zsiros haj, körszakáll. Panaszkodott hogy gyülöli az embereket, nem tud elmenni dolgozni mert a képmutató társaságot nem birja. Semmire nincs pénze még egy kiflire se, sőt éhezik. Ebből adódóan sok követője lett meg akadt rosszakaroja is.

Addig sajnáltatta magát egy kézikamerába amig valaki csak-csak nem kivitte magával külföldre usába vagy angliába. Azt a videót is láttam amikor külföldről bejelentkezett. Aztán valahogy eltüntek ezek a régi vedoi. A paplovagot amikor megláttam twitchen egyből levágtam hogy ez a szakadt sajnáltató rokker volt a youtubrol. Vagy esetleg keverem valakivel? Ha igen akkor kivel? Nem igaz hogy csak én emlékszem a körszakállas rokkerre.



2019. nov. 12. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Metalcastielre gondolsz.
2019. nov. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igy van, szerintem is Metalcastielre gondolsz!
2019. nov. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyébbkènt az a valaki a megsajnàlta őt az a legjobb baràtja volt, Szefi.

Nem egy idegen.

2019. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi tényleg ő az.
2019. nov. 12. 23:39
 5/5 anonim ***** válasza:

-Nem rocker, metál kedvelő.


-Nem sajnáltatta magát, ő tényleg így vélekedik az emberekről, már elveszített mindenkit a családjából, én is utálnám az embereket.


-Dolgozott, függetlenül attól, hogy utálta az embereket.


-Szefi vitte ki az USA-ba magával, ő a legjobb haverja


-Nem tűntek el a videók, csak nem listázottak. Akit igazán érdekel az megtalálja.

2021. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!