Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Házbuli öreg házban?

Házbuli öreg házban?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék házibulit tartani, de szégyellem a házunkat a barátaim előtt. Mit tegyek? En annyira kellemetlenul erzem magam mindig ha jon hozzank valaki. Bar lehet egy hazibuliban egy kis alkohol utan mar nem fogom igy gondolni. Nem vagyunk annyira jo moduak mint akiknel eddig jartam hazibuliban. De mar azt sem akarom h engem hivnak mindig mindenhova en meg sosem hivom vissza oket. Velemeny? Tartsak igy bulit vagy inkabb ne? Tudom h ha emiatt leneznenek akkor nem igaz baratok, de azt sem akarom, hogy elkonyveljenek ilyen 'szegenyebbnek'. Najo ez most szar fogalnazas volt de remelem ertitek. 17/l

2019. nov. 25. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha rend van, tisztaság, akkor mehet. Ha penészesek a falak, hullik a vakolat, akkor inkább haggyad.
2019. nov. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tommy Hook válasza:

Nem a ház teszi a házigazdát.

Adom az előző kommentelő szavait, ha rend-és tisztaság van, akkor hajrá! :)


Szedj össze valami hangosabb hifi cuccot, aminek van elég hangereje ahhoz, hogy lehessen táncolni, keress egy helyet, ahol VAN elég hely táncolni, villany lekapcs, redőny lehúz, és mehet!


Ha bármi további tippre van szükséged, keress meg üzenetben!


Sok sikert a bulihoz!

2019. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!