Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lottót mért nem tiltják be?

Lottót mért nem tiltják be?

Figyelt kérdés

Hiszen az is szerencsejáték, lehúzás az egész. Nem?

Matematikai képlet alapján nagyobb a szórása, mint amennyi csillag van a galaxisban.



2019. nov. 26. 05:17
 1/7 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%

?


A szerencsejáték nem illegális.

2019. nov. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van... hol élsz te? Észak koreàban?

a szerencse játék legális.

2019. nov. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Még két függő?.

Játékgép az micsoda ti szerencsétlenek? Mert az be van tiltva. Észak Korea meg nincs, az is egy átverés mint az ember okozta felmelegedés. Hú ezzel most biztos kivertem pár biztosítékot.

Szóval vissza az eredeti kérdéshez: Kormányban nem kellene-e néhány embert az szerencsejáték engedélyezéséért kilőni? (Tök mindegy, hogy Fides/Nem Fidesz).

2019. nov. 26. 17:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiába pattogsz kérdező, a szerencsejáték legális! Nézz utána.
2019. nov. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A jàtékgép sincsen betiltva, ezt is rosszul tudod... pusztán szabályozva lett, hogy hol lehet. Kocsmában pl nem.
2019. nov. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Én már jártam észak-koreában, szoval elég biztosan tudom állítani, hogy van.
2019. nov. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rossz kérdés! A Lottó államilag szervezett szerencsejáték, amely a dohány és alkoholtermékekhez hasonló nagyságrendű (adó)bevételeket hoz meghatározott időközönként az államnak. Nem véletlen, hogy ezeket monopóliumként kezeli az állam, - ilyen bevételeket nem fog elengedni. Tudják például, hogy a cigaretta árusítása tizedeli a lakoságot, de erre az a védőbeszéd, hogy nem kötelező megvenni, ill. szívni - és ezzel le van tudva a "felelősség". A szerencsejáték is a mentális betegségben szenvedők gyengéire épített útonállás. A buli az ebben az egészben, hogy mind az alkoholistának, mind a láncdohányosnak, mind a szerencse megszállottjának kialakult egészségügyi nyomorát közpénzből foltozgatják, - olyan emberek adóiból (is), akikkel szemben igazságtalan, hogy erre vesznek el az általuk befizetett adókból. Tehát az állam nem lesz a saját ellensége, - mindig is fog olyan adóbevételeket szervezni, finanszírozni, megvédeni, amelyikről elhiszik az emberek, hogy nem átverés és komoly bevételeket produkál számára.
2019. dec. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!