Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Aki nézi Gogu twitch csatornáj...

Aki nézi Gogu twitch csatornáját, meg tudná mondani mi a problémája a TheVR-ral?

Figyelt kérdés
Előszőr is nem verni akarom itt a nyálam, mint egy 12 éves,hogy bárkinek is a pártját fogjam, tényleg csak érdekel, én mind két csatornát "kedvelem" (bár Gogut régebben néztem inkább,mikor még youtube-on tevékenykedett). Minpa néztem bele aaz egyik stream-ba ahol Pistit utánozta, valamint hogy szerinte hiteltelenek tech témában, de ezen kívül van valami más? Tekintve hogy twitch egy idő után törli a videókat, nem tudok magam utánna járni.
2020. jan. 5. 15:58
 1/1 anonim válasza:
60%

Szerintem az, hogy csak drága termékeket reklámoznak a VR tech-ben, és sejthető, hogy tényleg REKLÁMOZNAK

mert az hogy lehet, hogy soha nem vonnak le olyan következtetést, hogy "srácok, ezt a terméket kipróbálás után inkább nem ajánlanánk, hogy megvegyétek, ebben az árkategóriában vannak jobbak is.."??

2020. jan. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!