Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Rövid idézeteket irjatok?!...

Rövid idézeteket irjatok?! Téma: Szerelem, Zene, Tánc, Királylányos, szivárvány, nyalóka, herceges, (L) :D köszíí

Figyelt kérdés
Léccii ne azokat a komoly idézeteket...hanem azokat a laza , csajosakat ..köszííí
2010. júl. 21. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

"Minden lány egy kicsikét királylány,

minden Fiú kicsit hős lovag.

A Lány trónol Álomország trónján,

a Fiú képzel kardot és lovat."

2010. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, ilyenekre gondoltam :)
2010. júl. 22. 15:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézem a csillagokat, de téged látlak, nézem a világot, de téged látlak... Menj már arrébb basszus, nem látok tőled semmit!


Az élet attól szép, ogy bármi megtörténhet, és attól szar, hogy meg is történik.


A jó lányok naplót vezetnek, a rosszak nem haygnak bizonyítékot.


Rossz az aki rosszra gondol, de hülye aki nem.


Tévedtem, amikor azt mondtam, minden pasi egyforma. Belátom, hogy egyik rosszabb, mint a másik.


A szeretet nem váltható be pénzre, ebből is látszik, hogy nme ember alkotta.


Megpróbáltalak levegőnek nézni,

de rájöttem, levegő nélkül nem tudok élni.


Ha Barbie tényleg olyan népszerű, mint gondoljuk, akkor hogy hogy meg kell vásárolnunk a barátait??


Isten először a férfit teremtette meg - de csak azért, mert szüksége volt egy piszkozatra a mestermű előtt ;)


Ne csókolózz a hátsó kertben - a szerelem ugyan vak, de a szomszédok nem! :D

2010. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!