Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A debreceni Best FM miért...

A debreceni Best FM miért különbözik a többitől?

Figyelt kérdés
A másik öt Best FM arculata egységes, de a debreceninek teljesen más. Egyébként maga a rádió stílusa, műsorszerkezete is teljesen más, mint a többinek. Ugyanaz a cég egyáltalán?

2020. jan. 17. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmazzunk úgy, hogy ugyanahhoz a tulajdonosi körhöz tartozik. Viszont papíron mindegyik Best FM mögött másik cég áll és így (papíron) semmi közük egymáshoz. Ez egy kiskapu a médiatörvényben, amit kihasználnak.

A debreceni (ami igazából az eredeti) valószínűleg valamilyen háttéralku eredményeképpen tarthatta meg a saját arculatát. A nyíregyházi is sokáig hasonlított a debrecenire (hasonló szignálpark és zenei szerkesztés, viszont eltérő állomáshangok), de az már a központi arculatot használja.

2020. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A debrecenit - ha arra járok - én is szoktam hallgatni a kocsiban, mert nekem az jobban bejön.
2020. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. hozzászóló vagyok. A Media1.hu épp ma közölt a témával kapcsolatban egy cikket. Így néz ki ma a Best FM(ek) tulajdonosi köre:


Budapest 99.5 BEST – Best Radio – Halmi Tamás (Mészáros Lőrinc)

Debrecen 104.6 BEST – Kredit Holding – Tranzisztor – Halmi Tamás (Mészáros Lőrinc)

Eger 100.7 BEST – FM7 Eger – Tranzisztor – Halmi Tamás (Mészáros Lőrinc)

Nyíregyháza 103.9 BEST – Center-Rádió – Tranzisztor – Halmi Tamás (Mészáros Lőrinc)

Székesfehérvár 101.8 BEST – VLNC FM – Kerepesi Adrienn

Zalaegerszeg 88.9 BEST – Zala LB – Litter Balázs / Bíró Zsuzsanna (Andy Vajna egykori ügyvédjei)

Szolnok 102.4 AMADEUS – Amadeus Rádió – Halmi Tamás (Mészáros Lőrinc)

Miskolc 101.6 M – Média Centrum – Tranzisztor – Halmi Tamás (Mészáros Lőrinc)

Kazincbarcika 95.9 M – Média Centrum – Tranzisztor – Halmi Tamás (Mészáros Lőrinc)

Ózd 99.5 M – Média Centrum – Tranzisztor – Halmi Tamás (Mészáros Lőrinc)


forrás: [link]

2020. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!