Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szabad kérdést feltenni itt a...

Szabad kérdést feltenni itt a gyakori kérdéseken sorozatokkal és műsorokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2020. jan. 17. 02:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, persze.

Van külön kategória filmek, sorozatok és van tévék tévéműsorok is.


Arra azért figyelj a kérdésnél, hogy ha lényeges cselekmény elemre kérdezel, akkor ne a címben add meg (pl tényleg meghalt xy ebben a filmben?) ilyenkor a leírás elején add meg, hogy spoiler, így aki nem akarja, hogy lelődd a poént, mert még nem látta, az nem fogja elolvasni.

2020. jan. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Letöltéssel és illegális terjesztéssel kapcsolatos kérdést nem lehet, azokat törlik. Érdemes elolvasni a szabályzatot, ott ezek mind le vannak írva.
2020. jan. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert tegnap 1-2 órára le voltam tiltva, miután küldtek itt egy értesítést, mert egy sorozattal kapcsolatban kérdfeztem csak. Amúgy elolvastam. Lehet, hogy nem kellett volna egy illető nevét is a kiegészítéshez írni?
2020. jan. 17. 11:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi információból nem fogjuk tudni, hogy miért törölték. Ha arra kérdeztél rá, hogy mikor lesz fent egy film a neten letölthető vagy online nézhető formában, akkor az illegális megosztásra kérdezett rá, és törölhették. Azt sem lehet megkérdezni, hogy hol tölthető vagy nézhető meg egy műsor.
2020. jan. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Reklámokkal kapcsolatban is kérdeztem ilyent, de akkor nem történt meg.
2020. jan. 17. 11:57
 6/10 A kérdező kommentje:
A Bagi-Nacsa orfeuma című műsorral kapcsolatban is megkérdeztem ugyanezt, de azt men törölték.
2020. jan. 17. 12:23
 7/10 A kérdező kommentje:
Ilyeneket azért szoktam kérdezni, mert ami tetszik, azt sokszor szeretném visszanézni.
2020. jan. 19. 12:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A törlés attól is függ, hogy jelenti-e valaki. Mindenesetre nem kérdezheted meg, hogy mikor fognak egy illegális megosztón valamit terjeszteni, mivel az oldal nem működhet közre ilyenek reklámozásában.
2020. jan. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A képekre is ugyanez vonatkozik?
2020. jún. 13. 07:24
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem általában, hogy mit hol lehet visszanézni meg mikortól lehet visszanézni, mert meg akartam szegni egy szabályt, hanem, mert nem találtam meg sehol egyes sorozatok egyes epizódjait és vissza akartam nézni.
2021. máj. 13. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!