Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ezeket csak én szeretem nézni?

Ezeket csak én szeretem nézni?

Figyelt kérdés
Szeretem nézni az olyan videókat amiken orvosok vizsgálják a beteget. Meghallgatják a szívét meg a tüdejét. Tapogatják a hasukat stb. Tudnátok ilyen videókat, oldalakat mondani amin ilyenet lehet nézni?

2020. febr. 1. 12:26
1 2
 1/11 Sssaszem ***** válasza:
Engem is érdekelnek az orvosi dolgok.
2020. febr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Őőő... orvosként én a YouTube-ot használom, ha gyakorlatban szeretnék látni valamilyen olyan vizsgálatot vagy beavatkozást amiről addig csak olvastam.
2020. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Youtube on van mindenféle orvosi vizsgálatot bemutató oktató videó, rengeteget lehet tanulni belőlük még ha laikus is vagy. Egyébként sokan vannak akik úgy vannak ezzel, mint Te.
2020. febr. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sssaszem ***** válasza:
Milyen címen vannak ezek a youtube videók? Engem az orvoslás érdekel. Nem véletlenül azért, mert sokat voltam a kórházban koraszülöttként.
2020. febr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Én is nagyon szeretem nézni, főképp a szívvizsgálatokat mutató videókat!
2020. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sssaszem ***** válasza:
Engem is nagyon érdekel az orvoslás a vizsgálatok és a diagnózis felállítása, hogy mi a gyógymód a betegségre.
2020. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Imádom az olyan videókat, ahol fonendoszkóppal vizsgálják a szívet. Ennél jobban csak azt imádom, amikor az én szívemet hallgatják, vizsgálják.
2020. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem mindegyiket. Ha engem hallgatnak vagy ha én hallgathatok. Vannak is visszajáró pácienseim.
2020. okt. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sssaszem ***** válasza:
Nehéz arra a kérdésre válaszolni, hogy miért tetszenek az orvosi dolgok, röviden, mert érdekesek, tanulságos esetek is vannak. Anesztézia altatás ugye. Kedves 7-es miért szereted a kardiológiát, ami a szívvel kapcsolatos.
2020. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Nagyon nehéz kérdés, hogy miért izgalmas számomra minden, ami a szívvel kapcsolatos, eddig kielégítő választ nem találtam rá, inkább elfogadtam a nyitott kérdést és ezt a különös vonzalmat.
2020. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!