Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van egy laptopom, milyen...

Van egy laptopom, milyen rajzos kiegészítőt ajánlotok hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy laptopom és időnként ha időm engedi, rajzolok. A laptop nem egy átmérőmű, sem pedig egy talicska, inkább egy középszerű barát a mindennapokban. Szeretnék egy rajztáblát hogy kipróbálhassam, milyen is így rajzolni. Általában kicsi karaktereket szoktam rajzolni, pl chibiket, rajzfilm szerű figurákat. Mit ajánlotok, ami nem fájdítja meg olyan szuper durván egy egyetemista lány tárcáját?
2020. febr. 6. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Táblát olyan 14-30 ezer között kapsz. De ehhez kell ugye egy grafikai program is. Vannak ingyenesek, de azért egy photoshop minimum kellene az pedig nem olcsó
2020. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Photoshopot szulinapom miatt fizetik uncsitesómék. Eddig úgy csináltam, hogy touch paddel rajzolgattam benne, vagy csak így egérrel, vektor grafikával.

Olyan 15-20 baráti ár lenne.

2020. febr. 6. 21:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ üzenetben is :)
2020. febr. 6. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell photoshop rajzoláshoz. Van két nagyszerű rajzprogram, ami ingyenes és bővíthető többféle ecsettel:


Paint tool sai - Kezdők nagyon szeretik, kényelmes a haladók és profik számára is.


Krita - Haladók használják leginkább, kicsit komolyabb, mint a PTS, több lehetőséggel. Én kedvelem.



Amire te használnád, arra pedig tökéletes lenne egy olcsóbb Wacom tábla. Használtat NE vegyél!

2020. febr. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem wacom intuos van, nagyon szeretem. Alap jár hozzá a rajzprogam is, nem kell külön megvenni.
2020. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van róla tengernyi videó youtubeon. Nekem wacom intuos van és kb 4 éve megvan, sajnos az "osu" val szetkarcoltam az egészet, szóval nem ajánlom intenzív osura :D.
2020. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!