Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Netflix 30 napos próbaidőszak?

Netflix 30 napos próbaidőszak?

Figyelt kérdés
Kb 1.5 évvel ezelőtt használtam a netflixet néhány hónapig, majd lemondtam. Ugye akkor az első hónap ingyen volt. Most újra elő szerettem volna fizetni rá, ugyanazzal az email címmel és bankkártya adatokkal jelentkeztem be, hogy újra aktiváljam a fiókom. Úgy tudom, hogy ebben az esetben már nem jár újra a 30 napos ingyenes próbaverzió, mégsem vont le semmit, kiírta, hogy a második hónaptól lesz fizetős. Ebből nekem ugye nem származhat semmi bajom? Én természetesen fizettem volna érte, de mégsem vonta le az összeget.

2020. febr. 16. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod, a kártyaadataid meg vannak adva, majd levonja magának, ha akarja. :)
2020. febr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kártyára vonatkozik a 30 nap. Ha azóta új van, mert az előző lejárt vagy letiltottad, az új kártya, jár a 30 nap.
2020. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!