Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Comic Con-ra beengednek...

Comic Con-ra beengednek rozsdamentes acélból készült replika karddal?

Figyelt kérdés
Csak annyit írnak a házirendben, hogy szúró-vágó eszközt nem lehet bevinni, illetve olyan tárgyakat amik sérülést okozhatnak vagy megrongalhatjak a berendezéseket. Most egy ilyen replika kard belefér még? Nem ott akarok szembesülni vele hogy elkobozzák.

2020. febr. 23. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nincs valami elérhetőségük? ebben leginkább ők tudnak segíteni, hacsak nem épp a gyakorit bújja egy beépített staffos :)
2020. febr. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom az elsőt, és hozzátenném, mivel ez lesz az első magyarországi Comic Con (gondolom erre tervezel menni, nem a bécsire vagy San Diegó-ira), így még valószínűleg senkinek sincs ezzel tapasztalata.
2020. febr. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
iszonyat tré lesz szerintem ez a magyar gagyi! Amerikában nem engednek be semmi képpen! Mivel az fegyvernek minősül!
2020. febr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen csak ugyanaz lesz a szervező mint a mondoconon szoval inkább tapasztalatokra lettem volna kíváncsi hogy komolyabb replikák esetén mennyire kekeckednek vagy csak maximum megnézik éles-e és ha nem beengednek vagy ilyenek
2020. febr. 24. 11:41
 5/6 A kérdező kommentje:

3as

Elvileg az ilyen kardok kifejezetten ilyen rendezvényekre készülnek cosplayhez szóval nem igazán értem miért csak karton karddal lehet bemenni

Ráadásul pl Geralt cosplayhez jóformán csak acél replika kapható

2020. febr. 24. 11:43
 6/6 anonim ***** válasza:
A szervező nem igazán számít (én amúgy úgy tudom, a PlayIt szervezői csinálják a budapesti Comic Cont, de ez mindegy igazából), mivel a felbérelt biztonsági személyzet dönti el leginkább, mit engednek be és mit nem egy rendezvényre. A szervezők nem szokták felülbírálni a biztonságiak döntését egy ilyen helyzetben, mivel gondolom központi szabályozások vannak erre is.
2020. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!