Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Körülbelül mennyi a végösszeg,...

Körülbelül mennyi a végösszeg, amibe kerül a Dodge Charger R/T amire közgyűlik?

Figyelt kérdés
Most a Deagostini újságsorozatra gondolok. Reklámozza hogy az első lap 190 Ft, de egyre csak drágul.
2020. febr. 26. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. 100e minimum lesz a vége, tekintettel arra, hogy összesen 110 lapszáma lesz.
2020. febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
270 ezer Ft-ba fog kerülni standard előfizetéssel, az újságosoknál illetve prémium előfizetéssel pedig 324 ezer. De minden le van írva a DeAgostini honlapján, csak figyelmesen kell olvasni, úgyhogy nem értem azokat, akik azt írják, hogy mekkora átverés, meg hogy valaki először megrendeli, aztán utána számolja össze, hogy mennyi is lesz:D Én építem a Polskit meg ezt is, havi 20 ezer egy hobbira nem sok, még a közelében sincs ez az összeg annak, mint amikor valaki minden nap elszív egy doboz cigit.
2020. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2-es, most tényleg nem kötekedésből, mert nyilván az nem baj ha az embernek van egy ilyen értelmesnek mondható hobbija és költ rá. Én nem értek a makettekhez, de nem gondolod, hogy ez egy kicsit tulzás összeg ezért az ujságos autóért?
2020. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hazai fizetésekhez képest túlzás. De az összes országban ennyibe kerül egy ilyen makett, legyen az egy Knight Rider, vagy egy Volga. A németek nyilván zsebből kifizetik, itthon azért még a sorozat rajongói is kétszer átgondolják. Úgyhogy egy ilyen részletes 1/8-as makettnél el az alap ár, de vannak több milliósak is, pl. egy Bugatti Chiron motorjának 1/4-es változata 10 ezer dollár.
2020. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!