Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A pesti Miniso-ban milyen...

A pesti Miniso-ban milyen árban vannak a termékek és milyen minőségűek? Itthon miket lehet kapni?

Figyelt kérdés
Legfőképp az írószerek (filctoll,füzetek stb) és a plüssök érdekelnének

2020. márc. 7. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Remélem nem későn válaszolok. Pont most értem haza a Miniso-ból. Én nagyon szeretem, nagyon meg vagyok vele elégedve. Átlagos minőségű, elég tartósak a termékek attól függetlenül, hogy Japán márka. Még sulis vagyok és innen szerzem be a füzeteket, tollakat, mert nagyon tetszik, hogy színesek, aranyosak. Ezek kb. ugyan olyan árban vannak mint máshol. A tollak mondjuk nálam elég hamar kiszáradnak. A plüssökről csak pozitívan tudok nyilatkozni. A nagyobb plüssök is 3000ft körül vannak, ami egész jó ár. Nekem nagyon sok plüssöm és párnám van a Miniso-ból és nagyon tartósak. Ami nekem nagyon tetszik, hogy ilyen squises-ek. Itthon nem lehet annyi mindent kapni mint külföldön. Például most Medvetesós és Kalandra fel!-es cuccokból alig volt. Én Marvel rajongóként viszont nagyon örülök, hogy nagyon sok Marveles dolog van. Sok a kozmetikai termék is. Most bőven van plüssökből és írószerekből is. Remélem tudtam segíteni!

2020. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!