Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem baj ha nem megyek el a...

Nem baj ha nem megyek el a saját bolondballagásomra?

Figyelt kérdés

2020. márc. 8. 13:31
 1/4 Toriiii66 ***** válasza:
0%
Elég gáz, nekem nagy buli volt. Miért nem akarsz elmenni?
2020. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pánikrohamaim vannak és 12.es vagyok így felek hogy valami nem jól sül majd el, elrontom a többiek élményét
2020. márc. 8. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem voltam a "sajátomon". Az osztály 90% csak a piára tudott gondolni és eleve úgy is indultak neki az egésznek, hogy majd jól bepiálva járják az utcákat. Én pedig soha nem voltam az az alkohol szerető ember, úgy meg feleslegesnek gondoltam az egészet. Mint utólag kiderült, jól sejtettem, sokan az osztályból árkokban meg buszmegállókban ébredtek elhagyott telefonokkal/pénztárcákkal. Nekem így egyáltalán nem lett volna nagy buli.


Nyilván sokan mondják, hogy mindent ki kell próbálni és semmire nem szabad rögtön nemet mondani, mert lehet élveznéd. De ha nem vagy benne 100%-ig biztos, szerintem nem érdemes erőltetni.

2020. márc. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmilyen következménye, még a normál ballagás sem kötelező, ha nem akarsz rá elmenni.

Mellesleg meg sem lesz tartva valószínűleg.

2020. márc. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!