Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan rajzoljak saját karakte...

Hogyan rajzoljak saját karaktereket?

Figyelt kérdés
Akárhogyan próbálkozom a saját rajzaimmal nem vagyok megelégedve. Másokat utánozni pedig nem jó dolog, de ha csak inspirációt akár meríteni azt veszem észre, hogy le se tagadhatnám hogy nem az enyém a karakter. Valaki segítsen nagyon kétségbe vagyok esve. Lehet nem is nekem való a rajzolás?

2020. márc. 15. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hobbiként szeretnéd ezt űzni, vagy hivatásból? Mert ha utóbbi, ott 90%-ban úgyse a saját karaktereid fogod rajzolni, hanem ki lesz adva, hogy ezt kell.
2020. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából már felvettek a művészetibe. De ott nem kellett karaktert rajzolni, de azért szeretnék. És nem ezzel szeretnék foglalkozni
2020. márc. 15. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
kezdetben csak alakíts át régieket.
2020. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Geez átélemtem a helyzeted. Keress google-n arra angolul (mivel magyart nem nagyon fogsz találni sztem) hogy OC maker (vagy vlm ilyesmi). És nem baj ha olyasmi lesz, mert nekem is az egyik karakterem egy ytbertől van de valahogy átalakítottam ^^
2020. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!