Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Coppa btw utálom ezt a egész...

Coppa btw utálom ezt a egész dolgot Azt akarom hoogy ismét tudjanak irni a videóim alá, Ötletek esetleg?

Figyelt kérdés
Szóval a yt fiókomnál bevan kapcsolva a gyermekeknek szánt izé, és levannak tiltva a bejegyzések, ezt hogy tudom vissza csinálni? már bejelöltem hogy a nem gyermeknek szánt dolog, dde igy se tudok irni kommentet (egy másik fiokomnál probáltam irni hátha mükszik, de semmi) mit tegyek? Nem tudok mit csinálni már, ti tudtok segiteni nekem?

2020. márc. 17. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg automatikusan allapitotta meg az algoritmus, hogy gyerekeknek szanod a videoid. Vagy nem allitottad be az egesz csatornadra vonatkozoan, hogy nem gyerekeknek. Ketszer lehet allitani, vagy az egesz csatornadra, vagy kulon-kulon videokra. Nezd meg, hogy mind a kettonel nem gyerekeknek szant van-e beallitva.
2020. márc. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szóval ez örökre vonatkozik nem lehet később átállitani igaz? :(
2020. márc. 18. 00:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

De lehet szerintem, legalabbis masnal lattam, hogy nem lehetett kommentelni egy darabig, es fix, hogy neki is gyerektartalomra volt allitva, mert a miniplayert sem engedte, de most mar megint jo. Viszont en a sajatomon soha nem allitottam be, hogy gyerekeknek szant tartalom, hanem azonnal a nemet allitottam be mindenhol, ugyhogy nem tudom egesz pontosan, hogy lehet visszaallitani, annyit tudok amit irtam, hogy be lehet allitani egyszer, hogy az egesz csatornad az legyen vagy sem, illetve videonkent egyesevel, minden feltoltesnel.

Azt nem tudom, mar feltoltott videonal lehet-e ezt modositani, de gondolom igen. Esetleg a jovoben probald ugy csinalni a videoidat, hogy az algoritmus se gondolja gyerekeknek szant tartalomnak, bar attol fugg, mirol csinalsz videokat. Biztos vannak temak, amik alapbol azok es kesz, mindegy mit csinalsz.

2020. márc. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!