Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan szervezzem meg a saját...

Hogyan szervezzem meg a saját házibulimat?

Figyelt kérdés
Most leszek 18 és a szüleim megengedték, hogy bulit rendezzek, de nem tudom, mit hogyan kellene csinálnom. Valaki tudna nekem segíteni?
2008. nov. 21. 13:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is eldontod, milyen jellegu bulit akarsz, es kiket (hany fot) hivsz meg. Ha kirugtok a hambol (ami 18 evesen jogos), akkor meg kell venned az elegendo piamennyiseget, de ugyelj arra, hogy ezen kivul legyen meg alkoholmentes ital is, ha valaki nem akar inni vagy tul sokat ivott mar.


Kaja is legyen, de szerintem semmi komolyra ne gondolj, csak ragcsalnivalok legyenek, csipsz, mogyoro, popcorn, ehgyomorra nem ajanlott inni.

2008. nov. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Nadi84 ***** válasza:
100%

Szia! De rég nem tartottam házibulit! Nekem is emlékezetes volt a 18.! :)

Hát először is, gondold végig kiket akarsz meghívni.

Aztán szerezd be a kaját, meg a zenét, aztán ürítsd ki a házat! :D

Gondolom lesz alkohol is, úgyhogy előtte qa szüleiddel beszéld meg hogy mire kell vigyázni, hacsak nem a garázsban akarod tartani. :)

Hú, de nagyon sok mindent kell csinálni, hosszú lenne felsorolni!

2008. nov. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat:) Szülők nem lesznek otthon, az hogy nézne ki ugye. Porcelán nem lesz elől :) A bútorokat meg gondolom előtte eltoligálom, hogy ne legyenek útban.

Pont azért gondoltam, hogy írok, mert nagyon sokféle embert ismerek, mindenkinek más az ízlése. Úgyhogy nehéz lesz mindenkinek a kedvében járni. Pont ezért azt se tudom, milyen zene legyen. Már most görcsölök.

2008. nov. 21. 14:15
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Elöször is nézd meg,mennyi pénzt szànsz a bulira.

Az alapjàn szàmold ki,hàny föt hivsz meg.

Hol akarod tartani?

Egy bàrban,otthon,étterem,plaza?????????????

Milyen programmal?

Enni vagy csak inni,esetleg mind a kettö?

Ha otthon szervezed,akkor édesanyàd készitsen hidegtàlat(szendvics,salàtàk,ràntott gomba,ràntott husi)

Italt vegyél vegyesen,nem mindenkinek egyforma az izlése,de nehogy egy àruhaàzat vàsärolj.

Pl a pezsgö illik koccintàskor.

Hàny före,azt neked kell kiszàmolni.

Aztàn sima üditö,àsvànyviz,rostos lé is legyen.

Alkohol inkàbb könnyebb kevert legyen,ami nem àrt meg olyan hirtelen.

Ugye hàzibuli,akkor egy jo filmet nézhettek meg nàlatok,pattogatoot kukorica tàrsasägàban,vagy szervezz közös jàtékot.

Ha nem otthon szervezed,hanem mondjuk egy pizzériàba,akkor elöre telefonàlj a hely miatt,hogy x.y före kell asztal.

Plussz a fönök lehet kedvezményt is ad nagyobb csoport esetén.

Oda nem kell semit vinned.Mindenki eszik egy pizzàt,kolàval leöblitve,esetleg egy finôm bor,vagy pezsgö bontàs.

Plussz megkérheted a felszolgàlot,hogy a piuzza evés befejeztével egy tortàt hozzon neked ki.

(elöre megveszed,vagy anyukäd,és ott beadjàtok,hogy ünnepiesen hozzàk ki neked)

Ha sima bàrba akarsz menni,az nem jo,mert ha sok személyt hivsz meg,ugye csak ivàsra,hàt az sokba fog kerülni....

esetleg egy jàtékterembe,ahol biiliàrdozhattok,bowlingozhattok,és utàna elmentek a mecibe,majd este egy disco.

2008. nov. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok:

Ha otthonakkor csinàlhatsz karaoke partyt!

Az mindig jo hangulatot varàzsol,és mindenki talàl izlésének valo zenét!

2008. nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Nadi84 ***** válasza:
100%

a karaoky party az jó ötlet, meg van egy csomó játék amit közösen lehet játszani, pl társas vagy Activity.

Zenét meg hozass a többiekkel mp3-ban aztán nyomd be a shuffle opciót. Aztán az lesz ami megy. Ha jó a hangulat eg yidő után úgyis mindegy mi megy!

2008. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy otthon tartjuk, külön terem bérlésre nem lesz keret. A karaoke jó ötlet, majd megpróbálok a netről leszedni, egy két karaoke programot.

Van Wii-nk itthon, arra gondoltam egy bajnokságot rendezhetnénk, van négy kontroller.

Úgy 15-20 an leszünk, még nem tudom biztosan.

A rágcsa megoldható, majd mikrózunk pop cornt, meg veszünk egyebeket. A kaja még necces, ahogy írtam szüleim nem lesznek itthon, de legrosszabb esetben, rendelek pizzát, meg kínait. Esetleg ha valakinek van valami egyéb kívánsága előtte megmondja, és úgy készülök.

2008. nov. 21. 14:25
 8/15 Nadi84 ***** válasza:
100%
egyébként hozathatsz a srácokkal rágcsálni valót, meg valami innivalót nyugodtan. Mi alapból is vittünk annó, mert illet!
2008. nov. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A mi barati korunkben az a bevett szokas, hogy mindenki hoz magaval valami kajat vagy piat. Nem kell sokat, de valamit. Valaki hoz egy adag pogacsat, valaki francia salatat, valaki hoz 10 par virslit (20 db), 2 uveg fantat, ragcsalni valot, valaki hoz egy uveg pezsgot, szoval mindenki valamit. De ne mindenki csak piat, szerintem ez nem jo, es felesleges is. Hiszen egy hazibuliba az ember ugysem megy ures kezzel, akkor inkabb hasznos, ha finomsagot visz. Persze nem egy vagyonert, hanem annyiert amennyiert amugy is vinne.
2008. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez korrekt nagyon, én is erre gondoltam, elég lesz ha rám marad a takarítás :)
2008. nov. 21. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!