Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Úgy érzem szerelmes vagyok a...

Úgy érzem szerelmes vagyok a legjobb barátomba (aki fiú) és nem tudom hogy mondjam el neki. Szerintetek? L.16

Figyelt kérdés
Már évek óta ismerem és soha nem mertem elmondani az érzéseimet.Felek hogy nem viszonozná. Segítsetek ma este megyek hozzá akkor szeretném elmondani.
2020. márc. 19. 12:23
 1/7 anonim válasza:
Akkor mondd el neki! Ebben nem lehet segíteni!!
2020. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jóska... én többet érzek irántad, mint barátság. Szeretlek!
2020. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
53%

Vegyél elő egy papirt és kezdj el írni. Nem kell regényt, csak a lényeget! Vidd magaddal. Ha nem tudod elmondani, add oda a papirt!


B-terv: egyszerűen csak smárold le (lehetőleg érzékien) .... érteni fogja.

2020. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne igy mondd, hogy szerelmes, hanem hogy tobbet mint baratsag. De mondd el. Vagy hogy vonzalmat is erzel. Es persze, nagyon drukkolok. Ha pedig nem viszonozna, remelem, a baratsag megmarad szepen.
2020. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem rossz kategória :)
2020. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%

Nbzmg.... Az én időmben a lányok nem jöttek házhoz.

43f

2020. márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Dehogynem! Mindig voltak ilyen rib...ok akik a kutyának sem kellenek és nem látnak tovább az orruknál csak oszt.társba vagy egy szimplán csak kedves srácba belezúgnak és lihegnek utánuk miközben a körülöttük lévő világról meg fogalmuk sincsen. Szánalom a köbön!
2020. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!