Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Nightwish énekesnői közül...

A Nightwish énekesnői közül nektek ki tetszik legjobban?

Figyelt kérdés
Tarja Turunen, Anette Olzon vagy Floor Jansen (vagy egyik se)?

2020. márc. 30. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Tarja. Hihetetlen kisugárzása van és gyönyörű nő, - nagyon nehéz meghatározni, hogy pontosan mi fog meg a megjelenésében és a személyiségében, de kiráz tőle a hideg, valahányszor feltűnik előttem virtuálisan. Hihetetlen intelligens, dekoratív, ugyanakkor egy édes, szeretnivaló cukiság! 💗 Nagyon kedves személyiség, - egyáltalán nem viselkedik úgy, mint egy mai “sablonsztár”. Az énekesnők legnagyobb százalékával ellentétben tiszta, egészséges kisugárzása van, normális keretek között éli az életét, és semmit nem ver nagy dobra, illedelmes és alázatos. Őszinte érzelmekből és szeretetből zenél, nem megélhetésből, polgárpukkasztásból vagy nagyzolásból. Mindent hihetetlen odaadással és szeretettel tesz. A lénye által életem legkilátástalanabb periódusából szabadultam meg. Ennek a nőnek hihetetlen életbölcsessége van, és a példája által már nem csüggedek. Az ő karrierje, énekesi pályája sem volt egyetlen felívelő egyenes vonal. Az ő életében is voltak komoly törések, de mindezt hihetetlen lelki érettséggel kezelte.


Természetesen a másik két énekesnőt is nagyon kedvelem, a személyiségüket is, de az én szememben Tarja mindent visz. 🥰

2020. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!