Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ez mentalizmus vagy csak egy...

Ez mentalizmus vagy csak egy trükk?

Figyelt kérdés

Sziasztok 2-3 hónapja bűvészkedem, már elég jó vagyok szinte szabadidőmben csak ezt csinálom.

Szóval térjünk rá arra hogy tudom mi a különbség a "mental magic" és a "mentalism" között viszont egy dolgot nem tudok megtalálni neten

Az pedig a választás befolyásolás

És ezt most nem kártyatrükk szerint hanem például egy italválasztás mint Hajnóczy Soma Viszkok Fruzsis videójában.Nem tudok rájönni hogy csinálta hogy "tudta" hogy mit fog választani.

Gondoltam multiple outs-ra egyéb technikákra de amikor ilyet csinál az minden sémában bejön, hogyan? Mert ezt én is megtudom csinálni KÁRTYÁVAL de látszólag nagyon biztos volt benne hogy teát fog választani.

De akkor ez most valóban multiple outs volt?



2020. ápr. 15. 15:52
 1/2 anonim válasza:
Szia! Ilyen kérdést nem szoktunk kiírni gyakori kérdésekre. Főleg ha bűvész vagy...
2020. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát végülis feltettem egy kérdést, megtettem egy próbát, persze tudom ez nem ide való DE:)
2020. ápr. 15. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!