Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek Paul...

Nektek mi a véleményetek Paul Street legújabb videójáról?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon bejött és nagyon élveztem a nézését. Teljes mértékben egyetértek és osztom a véleményét a magyar oktatással kapcsolatban (tisztelet a kivételnek). Én is átéltem ehhez hasonló dolgokat az alsó tagozatban (lelki terror és persze a tanárok le se sz*rták). Nektek vannak hasonló "botrányos sztoritok" az iskolátokkal/tanáraitokkal kapcsolatban?

2020. ápr. 28. 09:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Én azért kíváncsi lennék egy ellenvéleményre, valamelyik tanár (akár az ominózus osztályfőnök) részéről.
2020. ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

És ez mitől szexualitás kategória?

Megszokásból írtad ki ide?


Kiütközik, hogy melyik korosztály látogatja a 18+-os kategóriát.

2020. ápr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Lehet azért írta ide, mert a videóban szó volt arról, hogy a osztályfőnök talán szerelemből tette azt amit.

És hogy mi a véleményem? Érdekes egy sztori volt és ha igaz akkor az azt jelenti hogy elég nagy baj van a rendszerrel. De azért kíváncsi lennék hogy ez a történet hogy hangzik a másik oldalról is

2020. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell általánosítani. Egyetlen ilyen példából nem lehet, és nem is fair a többi tanárral/iskolával szemben, hogy mindenkire rávetítitek ezt.


Valamint, ahogy fentebb is írták, jó volna hallani a másik oldalról is a sztorit.


A srácnak pedig a történet kezdetekor a bírósághoz kellett volna fordulnia.

2020. ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bírósághoz kellett volna fordulni. De nem tudom, hogy ennyi bizonyítékkal lehet-e. Nyílván nagyon ritkák az ilyen esetek, de sajnos vannak. Ha olvastátok a komment szekciót, akkor látható, hogy voltak még hasonló esetek. Én azért nem gondolom, hogy bárki komolyabban hazudna ebben a témában, mert még az általam legjobban utált tanároknak se kívánni, hogy ilyen ügyből bajok lehetnek. Nem gondolom, hogy a videóban bármi is máshogy lett volna elmondva, mint ahogy történt, és én a kommenteknek is 100%-ban hiszek. Egy külső szemlélő könnyen mondhatja azt, hogy fel voltak nagyítva a problémák, de akinek volt már esetleg iskolai szekálásban része, az tudja, hogy egy idő után a legkisebb dolgok is nagy fájdalmat tudnak kiváltani az emberben.
2020. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%

Többen írtátok, hogy meg kéne hallgatni a másik felet is. De azzal mivel lesz jobb? Mert ha igaz, ha nem amit Paul Street mondott, a tanár úgyis azt fogja mondani, hogy nem igaz, meg nem úgy történt. És végül úgyse tudjuk meg, hogy valójában mi történt.

Persze, megkérdezhetnénk a többi érintettet is (más tanárok, diákok), de azok sem valószínű, hogy pártatlanul fognak "nyilatkozni". Szóval vagy hiszünk Paulnak (személyesen én bárkiből bármit kinézek, szóval én hiszek neki) vagy nem.

2020. ápr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
86%

Szerintem is biróságra kellett volna vinni vagy valami hivatalos ügynek kellett volna lenni. Nem azt mondom, hogy a neten ezt nem kéne megosztani, mert ez igen is egy probléma, amire rá kell világitani, ami sokszor előfordul Magyarországon, de a gyerek inkább csendben tűr és sulit vált, de ezzel most kb. annyit ért el, hogy a tanárnő fogja őt feljelenteni.


Néhány okostojás youtubeon meg természetesen a tanárnő nevét is megosztotta, hiába kérte meg paul, hogy ne zaklassák őt, tehát ezzel még jobban nehezitik az ügyet. Ezt onnan veszem, hogy gondolom én, most kb 1000+ ember fog ráirni és ezt a nő könnyen paul ellen tudja használni. Low IQ embereknek meg hiába mondod, hogy "ne zaklasd", úgy is fogja, mert azt hiszi, hogy ő Batman és igazságot szolgáltat ezzel.


De remélem paul tud bizonyitékot szerezni valahogyan és nyertesként jön ki ebből a csatából. Nagyon sok ilyen történik meg, legalább egy nyertes ügy legyen már. :D

2020. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit furcsa a videó, meg nem fogalmaz valami ügyesen a gyerek... De alapvetöen szerintem ezt ki Kell mondani.

Jobb mint a bíróság, mert annál úgysem lenne következménye, nincs (elég) bizonyíték, meg a legtöbb bíró is olyan, hogy nem annyira érdekelné az ügy... Valószínüleg ha veszítene is a tanár, a legkisebb büntetést szabnák ki. Az állatkínzással már évtizedek Óta ezt csinálják.

Hiába definiálták már majdnem 10 éve sokkal precízebben a büncselekményt, a bírók szerint az állatkínzás 99%-ban nem érdemel pénzbírságnál, vagy maximum felfüggesztettnél nagyobb büntetést... Hiába szabhatnának ki érte 3 év letöltendöt is.


Ezt csak azért említettem, mert ez a magyar kultúrát jellemzi. Hasonlóan a kultúránk része az, ahogy az oktáshoz állunk.

Szinte mindig a tanárnak van igaza... Az átlag magyar vissza vezettetné a testi fenyítést is!


Nem biztos, hogy az adott ügyben Paul Streetnek van igaza (én speciel hiszek neki), de, ha objektívek akarunk lenni, akkor ehhez bizonyítékok kellenek.

Viszont ettöl függetlenül RENGETEG hasonló eset van, ami tényleg 100%-ig megtörtént!

Ezekröl beszélni kéne, csak az átlag gyerek fél, mert "ciki", no meg úgysem neki hinnének.


Engem annó több tanár terrorizált, szervezetten, de nem mertem beszélni róla senkinek... Kihatott a mostani, felnött életemre is.


Szerintem Paul Street ebben az esetben példásan viselkedett és bátor volt (már ha igaz a sztorija), de nem rágalmazott senkit, ugyanis sem személy, sem intézmény nevét nem említette... Tudom, hogy FanMadeMakerrel nem kedvelik egymást, de talán Ö törte meg a jeget a YouTubeon a témával kapcsolatban, ha Ö annó nem vállalja fel az oktatási rendszerrel kapcsolatban az érzéseit és nem buzdít erre másokat, akkor talán ez a Pail Street videó sem készül el soha... Persze nem tudom.


Amúgy nekem van 2 magyar és 2 külföldi iskolával is tapasztalatom, és az alapján a helyzetet siralmasnak érzem... Ez Ellen igenis tenni kell és eröltetni Kell azt a XXI. századot!

2020. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekel,, hogy ez milyen apropóból jött elő neki. Amúgy megértem, nekem a diákokkal volt gondom, gyakran megvertek, mert magyar vagyok. :(
2020. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

Én megértem, hogy P.S. mit mond, mit szeretne közölni. Nálunk is volt olyan gyerek, akit a tanárok próbáltak kicsinálni. De!

Én igazán megnézném az érem másik oldalát. Nálunk pl. azért, mert az a bizonyos gyerek egy rémálom volt. Nem lehetett tőle tanulni, folyamatosan vágta tönkre a tanórákat.

Én megértem, hogy lehet csak szimplán nem bírta. De azért ebben én nem lennék annyira biztos.

Ember a semmiből nem utálja csak úgy a diákját.

Nem akarok ellene beszélni, én is szeretem a videóit, de én úgy érzem, hogy P.S. nem is annyira ártatlan, mint amilyennek vallja magát.

Szívesen meghallgatnám szemtől szembe mind a két felet. De legalább egy hazugságvizsgáló társaságában, mert mindkét fél füllent a történeten.

2020. máj. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!