Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van olyan oldal a neten ahol...

Van olyan oldal a neten ahol ismeretlen külföldiekkel tudok beszélni?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam ami olyasmi mint az anotalk csak nem magyarokkal hanem külföldiekkel. Nem szeretném ha videó chates lenne mert nincsen mikrofonom. igazából csak a spanyol tudásomat szeretném edzeni.

Válaszokat előre is köszönöm. (nem tudtam hova kéne ki írnom szóval gondoltam ide teszem, nehari ha esetleg nem ide kellett volna.)



2020. máj. 2. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Most várjál. Tehát beszélni akarsz külföldiekkel, de nincs hozzá mikrofonod? Akkor mégis hogyan?
2020. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ahogy te velem most az előbb. Írásban.
2020. máj. 2. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor nem beszélni, hanem chatelni :D
2020. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De akkor nem beszélni akarsz velük, hanem chatelni, ahogy fent is írták. Erre gondolom vannak chatszobák, de bármilyen külföldi weboldal fórumán is megteheted ezt.
2020. máj. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Interpals.net ilyesmi, ha jól tudom, spanyolok is vannak fent:)
2020. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
HelloTalk - be tudod állítani, melyik nyelvet szeretnéd gyakorolni, illetve melyik nyelvBen tudsz segiteni másoknak. A rendszer ez alapján adja ki a találatokat.
2020. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a HelloTalk egy app, nem tudom, van-e netes felülete
2020. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!