Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Wish-en hogy kell kitölteni a...

Mocorgó kérdése:

Wish-en hogy kell kitölteni a címet, milyen sorrendben, bárhogy csinálom, nem jó?

Figyelt kérdés
Addig oké, hogy ország, irányítószám, stb., de a lakcímnél 2 sort látok: címsor1 és címsor 2. Itt most hogy kell kitölteni? Egybe az utca+ házszám, vagy utca és a következő sorba a házszám. Vagy, mivel ez külföldi oldal, fordítva kell a cím (angolosan)??? Én már mindenhogyan próbáltam, de eddig az összes terméket, amit kifizettem, visszaszállítottak, és nem tudom, hogy mit rontottam el. :( Valaki könyörüljön meg rajtam könyörgöm. Annyi mindent szeretnék rendelni, de ha úgyis visszaküldik, akkor nincs semmi értelme...

2020. máj. 5. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A címsor 2-be szerintem akkor kell csak írni, ha lakásban laksz. Vagyis lakásnál a címsor 1-be beírod az utcát, házszámot, a címsor 2-be pedig a lakás számot/emelet számot vagy ilyesmit.


Szerintem nem a címmel van a probléma. Én az ilyen oldalakon mindig rendesen, magyarul írom be a címem, mert igazából a cím tökmindegy. A lényeg az, hogy érthető legyen a postás számára.


Amikor "visszaszállították", akkor mit írt ki az oldal? Vagy egyáltalán mit értesz visszaszállítás alatt?

2020. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, máris átírom! :)

Nem kaptam semmilyen értesítést, se telefon, se e-mail. Megnyitottam a wish-t, és csak annyit írtak, hogy visszaszállítás folyamatban, és hogy ekkor meg akor utalják vissza majd a pénzt, de nem írták, hogy miért. :(

2020. máj. 6. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Hmm ez érdekes. :/ Mármint, hogy ha jól értem, akkor le is vonja a pénzt, szóval akkor nem a bankkártyával lehet a baj. Szerintem vedd fel a kapcsolatot a Wish ügyfélszolgálatával, mert ötletem sincs, hogy mi a probléma. :/
2020. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!