Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megszűntetni?

Hogyan lehetne megszűntetni?

Figyelt kérdés
Instagrammon egy fióknak ugyanaz a neve mint amilyen nevet én szeretnék a fiókomnak. Egyáltalán nem használják már azt a másik fiókot. Már régóta csak ott áll, én meg figyelem, hogy mikor szűnik már meg, és mikor lehet már az a nevem instán. Összesen 2 követője van 0 követése és egy bejegyzése sincs. Már írtam neki, de nem írt vissza, nem is látta. Sosem elérhető. Nyílván ez mind azért van, mert már nagyon rég óta nem használja azt a fiókot. És én pedig nagyon szeretném ha az lehetne a nevem instagrammon. Erre nincs valami megoldás? Nem fog egyszer automatikusan megszűnni a fiók ha nem használják? Vagy nem lehetne valahogy megszüntetni? Még milyen megoldás lehetne? Sokan azt mondták hogy jelentsem sokszor és akkor megszűnik. Viszont én azért nem akarom jelenteni, mert semmi rosszat nem tett, szóval nincs okom jelenteni. (Mert ugye ha jelentünk egy fiókot okot is kell írni) Nem tudom hogy mi lenne erre a megoldás.

2020. máj. 7. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Nincs rá megoldás, nem fog magától megszűnni az inaktív fiók - nem a Facebook dönti el, hogy meddig inaktív valaki, hanem a felhasználó, és ha 10 év múlva akarja használni akkor 10 évig lesz inaktív a fiók. Arra sincs garancia, hogy egy már használt név újra lefoglalható-e vagy biztonsági okokból minden csak egyszer írható be (e-mail fiókoknál használják ezt a módszert sok helyen).
2020. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű a megoldás, használj más nevet. Senkit sem érdekel egyébként.
2020. máj. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!