Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Sikerre...

Mi a véleményetek a Sikerre hangolva youtube csatornáról?

Figyelt kérdés
Szerintetek hasznos tanácsokat ad? Én úgy gondolom gyakran igaza van, de mintha éreznék benne valami ,,passzív agressziót"(vagy nem is tudom mi erre a helyes szó).

2020. máj. 14. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ráerőltetést?

Én is szoktam néha érezni

2020. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, valahogy úgy :-)

Olyasmire gondolok konkrétan, hogy mondogatja legyél ilyen, legyél olyan, legyél amolyan de érzem, hogy ez kb szöges ellentétben áll a személyiségemmel. És ezt olyan kissé erőszakos és lekezelő hangsúllyal mondja, ezért használtam a passzív agresszió szót. Nagyjából azt sugallja, hogy ha nem vagy ilyen vagy olyan akkor életed végéig egy örök vesztes leszel.

De persze lehet, hogy az én készülékemben van a hiba...


Ettől függetlenül azért hallottam onnan olyan tippeket, amiket hasznosnak ítélek meg. De alapvetően elég sértődős személyiség vagyok, szóval nem gondolnám, hogy ez a stílus vezetne nálam eredményre.

2020. máj. 15. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Én szeretem a YouTube csatotnát. Nekem csak a kurzusaival van baj, mert szerintem undorító, hogy elkér 20-30 ezer forintot egy ilyen kurzusért.
2020. máj. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!