Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van olyan hely, ahová el...

Van olyan hely, ahová el lehet menni jó hangosan kiabálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hülye kérdés, de én nagyon szeretek üvölteni, főleg, ha ideges vagyok. :D

Viszont sehol nincsen erre lehetőségem, ugyanis ha meghallja valaki, akkor az csendháborításnak minősül, amit büntet a törvény. :(

Erdőbe és egyéb kihalt, elhagyatott helyekre nem szeretnék menni, mert ha ott találkozok valami veszélyes emberrel, tényleg lesz okom bömbölni.

Akkor tényleg sehol és semmikor nem szabad ordítani?

Még a saját otthonomban sem hangoskodhatok?

Sportolás közben is tilos visítani?

Nem lehetne ezt valahol megoldani? :D


Köszönöm a válaszaitokat!



2020. máj. 16. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hangszigeteld le az egyik szobát. Költséges, de ezzel senkit sem fogsz zavarni.
2020. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha most ajánlok pár helyet Bp-en, akkor a jelenlegi idegességed visszatartod, elmész a megfelelő helyre és kiüvöltöd magadból, aztán hazamész? :)

Legjobb megoldás, ha ilyenkor belenyomod az arcod a párnába, az felfogja a hangot. Utána jöhet egy kis vizes borogatás, hogy lehiggadj. :)

2020. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj ki majd focimeccsre,koncertekre,aztán add ki magadból,addig meg bírd ki.
2020. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!