Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nem használ...

Van itt olyan, aki nem használ facebookot, instagrammot, és ehez hasonló oldalakat?

Figyelt kérdés

Facebookom és instagrammom is van. Sok időt eltöltök ott, és sokszor eszembe jut, hogy csak az időmet vesztegetem, és mennyi hasznos dolgot lehetne helyette csinálni.. Helyette lehetne sportolni, mozogni, olvasni,tanulni...

A facebookot még szeretem is valamennyire, de az instától kiver a frász. Kamu az egész. Mindenki teszi magát,hogy milyen gazdag, csinos,okos...értitek.

Csak az idézetek,és mémek miatt járok fel :D ha meg arra gondolok, hogy törlöm az oldalaimat,arra gondolok, hogy lemaradok valamiröl :/



2020. máj. 18. 02:10
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Facebookon lehet pl. inaktiválni a fiókodat, ha egy kis távolságot akarsz tartani (ezzel nem törlöd a fiókod). Szerintem instán is van ilyen funkció.


"A facebookot még szeretem is valamennyire, de az instától kiver a frász. Kamu az egész. Mindenki teszi magát,hogy milyen gazdag, csinos,okos...értitek."


Erről szólt az insta mindig is, korábban pedig a fb is :) Sajnos nagyon kevés manapság az, aki megengedheti magának, hogy kivonja magát ezekből.

2020. máj. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Facebookom van csak. Egyedül azért használom, mert itt bekövettem minden oldalt, amit gyakran látogatok, és így egy helyen elérem őket. Látom, ha valahova feltöltenek valami érdekeset, stb. Nem kell mindegyik oldalt külön átlapoznom. Nem lájkolok, nem kommentelek, nem osztok meg, meg semmi ilyesmi. Ismerősöket sem igazán jelölök vissza, ha valakit mégis, akkor egyből unfollow, mert nem érdekel, amit megosztanak.
2020. máj. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak facebookom van, mellé a messenger, de csak kapcsolattartásra használom, sokszor többnapos kihagyással lépek be, azt is csak öt-tíz percre, de ezek ellenére is gondolkodom rajta hogy inkább törlöm magam a fszba.
2020. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak azért kell a facebookra menni, mert vannak közösségek, amiknek csak ott lehet megnézni a programjait. De írni nem írok oda, csak megnézem, hogy mi lesz.
2020. jún. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!