Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Írnátok vicces/ ciki sztorikat...

Írnátok vicces/ ciki sztorikat arról amikor kénytelenek voltatok bemenni a lányvécébe (ha fiú vagy) vagy a fiú vécébe (ha lány vagy)? És milyen érzés volt ha esetleg rajtakaptak?

Figyelt kérdés

2020. máj. 19. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Hát nem vicces, mert mi vicces lett volna ebből? De bementem, mert fosnom kellett a szar hambitól. Számkódos wc volt, és nem volt nálam a blokk. A női meg nyitva volt. Utólag vettem észre, hogy nem zártam be az ajtót, szóval bárki rámnyithatott volna. Akkor lett volna gáz. Denem látott senki. Meg a fosás miatt kimagyarázgam magamnak, így más nem érdekelt, jó érzéssel aludtam aznap.
2020. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, a MOM Parkban volt 1-2 éve, hogy bementem a klozettra (nem volt benn senki), de sehol nem találtam a piszoárokat. Ekkor már kezdtem gyanakodni, hogy ez valszeg a női, így kifordultam. Kint 3 ember csak annyit látott, hogy épp a női WC-ből jövök kifelé... Baromi ciki volt. Mondjuk a kis piktogramok tényleg majdnem egyformák, könnyű összekeverni (lehet, hogy ez már a genderlobbi hatása)... :D
2020. máj. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Egy bulin voltam és csak egy férfi és egy női mosdó volt és a nőinél többen álltak, ezért bementem a férfibe, ami üres volt. Amikor végeztem és kinyitom az ajtót pont előttem pisilt az egyik fiú, kicsit meglepődött.

Egy másik sztori, hogy esküvőre mentem, de megálltunk egy benzinkútnál pisilni. A női wc-ben kb. 3 lány öltözködött (szintén az esküvőre), ezért kb. 20 perc után nem vártam többet. A férfi wc-ből kijött egy öregebb, kicsit rosszarcú pasas, utána besurrantam. Sajnos kiderült, hogy nemrég a faszi valami nagy dolgon volt túl és nem vette igénybe a wc kefét sem.

2020. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!