Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Akad még olyan, viszonylag...

Akad még olyan, viszonylag ismert youtuber, aki nem "vásárol" feliratkozókat?

Figyelt kérdés
Az általam követettek közül valamennyinek bizonyos időközönként 5-10-100-1000 feliratkozóval bővül a köre. Nem 9-el, nem is 133-el, csakis kerek számokkal. Véleményem szerint, ez nem lehet véletlen.

2020. máj. 20. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekel. Engem az is zavar, hogy minden videoba be kell vagni egy kis tutorialt arrol, hogy hogyan kell feliratozni. 🙄
2020. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jatekpartizan pl. Ismert és, még mondhatni, "recently" tölt fel az eddigiekhez képest. Bár nehéz megmondani ki vesz és ki nem. Lehet, hogy az vesz akiről nem hinnéd és az nem vesz, akiről meg hinnéd. Ha te egy ismert videós vagy és nem vásárolsz feliratkozókat, akkor ott vagy te is. :)
2020. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. válaszadó: az általad említett videósnak május 14-én kerek 1000 fővel bővült a feliratkozóinak száma, holott több, mint egy teljes hónapig, ez a szám 0 volt... lehet én vagyok az, aki mindenben összefüggést keres, de ez a "hirtelen jött, kerek számú feliratkozó" pontosan az a jelenség, amit a leírásban is fejtegettem.
2020. jún. 1. 11:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem ér a Socialblade statisztika, ha azt nézed. Hónapok óta 0-100-500-1000... feliratkozót jelez összesítve, kerekítve. Részeredményeket nem mutat. Ott egyik napról a másikra feltüntetett 1000 feliratkozó egyáltalán nem jelenti azt, hogy feliratkozókat vesz, csak annyit hogy a SB bénán és ritkán összesít.
2020. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A kerekítés részét megértem a dolognak és még reálisnak is tűnik, de akkor hogyan lehetséges, hogy más csatornák számánál egyáltalán nem kerekít? Még azt sem jelenthetem ki, hogy "csak a nagy létszámú feliratkozásokat kerekíti", mert pl. itt egy csatorna, ahol "csak" 10-esével és 20-asával növekszik a létszám: [link]

Itt viszont nem mutat tendenciát a kerekítés: [link]

Vagy teljesen véletlenszerűen kerekíti a számokat?

Mellesleg most socialbladet linkeltem, de más felületen is elég gyakran szembejön velem ez a jelenség...

2020. jún. 1. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!