Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van fent valaki reggelig...

Miért van fent valaki reggelig mindennap messengeren este?

Figyelt kérdés

Aki sokáig fent szokott lenni mindennap az miért van fent? Beszélget valakivel, vagy unalomból, vagy nem tud aludni, esetleg filmet/sorozatot néz? Melyik a gyakoribb?

Szerintem a leggyakoribb, hogy beszélget a szerelmével este vagy aki tetszik neki szerintetek is? Ha valaki minden este fent van reggelig kb annak szerintem kell legyen valaminek ami ébren tartja és az leginkább egy személy.

Ti ha fent vagytok reggelig facen annak mi az oka?



2020. máj. 20. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bekapcsolva maradt a wifi. Előfordul az is.
2020. máj. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Be van kapcsolva a telefonom és rá van csatlakozva a netre, ennyi. Néha elfelejtem bezárni az appot.
2020. máj. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az volt a kérdés, hogy aki tényleg fent van reggelig —nem úgy, hogy véletlen bekapcsolva maradt a wifi— az miért van fent általában?

Az írjon, aki fent szokott lenni.

2020. máj. 21. 00:32
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Csajozás, szexchat,haverokkal dumálás kb ennyi.
2020. máj. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Mert függő. A WHO 2017-ben betegségnek nyilvánította az ilyesmit.
2020. máj. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig fent maradok legalább 1-ig, hétköznapokon is. A barátaimmal beszélgetek és nagyon gyorsan telik az idő, vagy ha ők elmennek aludni (általában én alszok el utoljára) akkor rajzolok, instázok, videókat nézek stb. Hétvégén általában 4-ig szoktam fent lenni este nem nagyon szoktam álmos lenni csak is azért alszok hogy ne aludjam át az egésznapot, meg hát azért minimum 8 óra alvásra szükségem van.😁
2020. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!