Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Alt vagy Straight tiktok?

Alt vagy Straight tiktok?

Figyelt kérdés
Mi a különbség a kettő között? Mi szerint sorolja be az embereket? Honnan tudom, hogy én melyik “részben” vagyok? Át lehet valahogy menni az egyikből a másikba?

#Straight Edge #Gay tiktok #Alt tiktok #Straight tiktok
2020. jún. 6. 10:12
 1/1 anonim ***** válasza:

straight tiktok-hype house,tiktok táncok és a többi tömeg cucc,charli,avani,azok a lopez kicsodák stb.


alt tiktok/gay tiktok-itt inkább humorosabb videók vannak,nagyon nem tudom leírni milyenek,mert nagyon sok belsős vicc van,inkább ide a lgbtq tagok,az emok és az ilyenek tartoznak


hogyha a straight tiktokon vagy úgy tudsz "átmenni",hogy különféle #-et kezdessz likeolni (hogy adjak pár példát #areyoucomingtothetree, #freeadam, #gaytiktok, #alttiktok (az első kettő az egy olyan poén amit akkor értessz ha az alt tiktokon vagy))


ha meg alt tiktokon vagy akkor egyszerű,likeold a hype house tagok posztjait és kövesd őket

2020. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!