Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Már lassan 2 éve nem vagyok...

Már lassan 2 éve nem vagyok eggyütt az exemmel de még mindig hiányzik és szeretem! Mit csinál.jak?

Figyelt kérdés
Azóta már több barátnőm is volt, de nem tudom elfelejteni és mindenkit hozzá hasonlítok. Tudom hogy ő már nem szeret és e miatt szerelmet se merek vallani újra. Kérlek segítsetek. :) Előre is köszi a válaszokat!

2020. jún. 6. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogyha ő már túllépett akkor tényleg nincs miért próbálkoznod :/ Egyértelműen itt az a legjobb,ha több új embert ismersz meg,de azt ajánlom,hogy ne olyanokkal randizz akik hasonlítanak az exedre,külsőre,személyiségre,akármire,mert akkor persze,hogy rá fogsz gondolni,de valamikor ez jó is lehet,mert akkor hamarabb tovább fogsz rajta lépni,ez személytől függő mondjuk. Két év sok,esetleg még az elején kellett volna vele beszélj,tapasztalatból mondom,hogyha egy exxel akarsz beszélni vagy régi baráttal,akivel már félévinél több,hogy nem beszéltél,akkor nagyon ne próbálkozz. Esetleg,ha nem haragtartó akkor csak próbálj beszélni vele,nem kell egyből szerelmet vallani. Hogyha bejön a dolog akkor dumáljatok és meglátod majd hogy alakulnak ki a dolgok.
2020. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erre engem is erdekelne egy jo valasz, elmulik-e ez valaha? mi 5 eve szakitottunk, kapcsolatok jottek-mentek, de meg mindig ot erzem az igazinak es ra vagyom.

26 N

2021. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!