Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nemrég kaptam egy tabletet,...

Nemrég kaptam egy tabletet, tudtok mondani jó alkalmazásokat, játékokat stb., amiket érdemes letölteni rá?

Figyelt kérdés
App storeból letölthetőeket írjatok légyszi. Amik eddig megvannak azok az alap dolgok, mint pl. messenger, és két extrább: Procreate, amivel rajzolni lehet, és Goodnotes 5, amivel jegyzeket, naptárakat stb. készíteni. Ez a kettő fizetős volt, szóval mostmár inkább olyat töltenék le, ami ingyenes.
2020. jún. 11. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Wattpad: ha szeretsz olvasni/írni

PicsArt: Jó fotószerkesztő

Gacha Life: (régen játszottam vele), karaktereket lehet készíteni, és azokkal egy történetet lehet kreálni

Magic Tiles: (szintén csak régen használtam), szórakoztató, ügyességi/gyorsasági/gyors reflexi játék.


Remélem segítettem :’D

2020. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm 😊
2020. jún. 11. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!