Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Barátnőmmel ottalvós bulit...

Barátnőmmel ottalvós bulit fogunk tartani. Tippek hogy miket csináljunk?

Figyelt kérdés
Nem olyanra gondolok hogy felesz vagy mersz meg ilyen dolgok hanem valami olyan programot ami szórakoztató, és valami különlegesebb.

2020. jún. 24. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Idézzetek meg egy démont.

Kellékek: gyertyák,ouija tábla,pentagram,véráldozat

2020. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg olyat ami után életben maradunk? 😂
2020. jún. 24. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
#2 abban mi a szórakoztató?
2020. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, hát én nem vagyok az a nagy "gyilkos" szóval az én ötletemhez nem kell vér meg ilyenek.

Telefonok harca jó játék.

KB annyi a lényege, hogy írtok cetliket, amik utasításokat tartalmaznak. Pl. Mutasd meg a legutolsó privát beszélgetéseket instán. Ilyenek.

Ha valami máshoz ragaszkodtok, akkor ott vannak még az internetes játékok, pl. Fireboy and watergirl. Itt össze kell dolgonoznotok, gondolkodni, mondhatni, hogy ez egy logikai játék. Jó öreg uno. 1perces kihívások. Pl. 1perc alatt csinálj X felülést, vagy sminkeled ki magad, ilyenek.

De tényleg, szellemet, démonokat ne idézetek. Semmi horrorisztikus dolog,mert kétlem, hogy abból túl nagy alvás lenne

2020. júl. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!