Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Buliban, hogyan kell táncolni? F

Buliban, hogyan kell táncolni? F

Figyelt kérdés
Tök mindegy mennyit iszok, sosem tudom, hogy akkor most hogyan is kéne táncolnom. Mindig olyan zavartan, kínosan érzem magam. Főleg ha lánnyal vagyok, akkor meg végképp. Idk, nem is tudom mit várok el ettől a kérdéstől, de hátha valaki tud valami okosat mondani.

2020. júl. 6. 07:50
 1/5 anonim válasza:
100%
Nézz szét magad körül, ha látod, hogy más pasik, hogy táncolnak lesz viszonyítási alapod. Nem kell utánozni senkit, csak lopj néhány "taktikát".
2020. júl. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
F in the chat
2020. júl. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyakorolj otthon tükör előtt úgy hogy nem lát senki. Nézz előtte retro zenés mix videókat amiben táncolnak. Egy-egy mozdulatot/lépést nézz ki magadnak és gyakorold addig ameddig úgy érzed hogy nem megy. Ezután kombinálhatod egybe másik mozdulatokkal is. Mondjuk először lábbal megtanulsz lépegetni ütemre, s majd ezután kézzel is kombináld a mozgást úgy hogy az nagyjából szinkronban legyen egymással.

Például hallgasd meg az Aqua-Barbie Girlt vagy esetleg a Haddaway-What is love-ot ezeket biztosan ismered. Kezdj el a ritmusukra mozogni

Régen nekem sem ment nagyon a tánc de ma már nagyon benne vagyok és nagyon szeretek táncolni. De azt tudnod kell hogy a bálban és egy diszkóban is másféle tánc kell


Bálban többnyire lépegetnek szépen lassan, diszkóban meg ha bevadulsz és már a végén össze-vissza ugrálsz azt sem fogják leszólni mert ott teljesen megszokott az ilyen esemény. Viszont ha az a tánc amit nyomsz ki is néz valahogy akkor azért jobban megnézik.


Örülök ha tudtam segíteni! :)

2020. júl. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2020. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért ide illesztettem egy jó csatornát innét azért tudsz válogatni
2020. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!