Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pár kérdés Rubenről (twitch)?

Pár kérdés Rubenről (twitch)?

Figyelt kérdés
Mi történt közte és Vendel (nerdhub) között? Akárhányszor szóba kerül mindig témát vált vagy valami. Illetve mi volt régen a Kanada zászló mögött? :D

2020. júl. 6. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
Hát azt nem tudom, de Vendel bárkivel áll össze, egy idő után elengedik őt. AKval is összeköltözött egy lakásba aztán pár hónapig tartott, és AK menekült is. Mesélte streamben, hogy nagyon igénytelen vendel. Meg vivi is (ak barinője)mondta múltkori streamben, hogy vendel nagyon büdös volt mindig. Szóval gondolom ruben is inkább ott hagyta, de jól is tette. Az egyik haverom jóban van Vendel exének a barátnőjével (Enci), és hát van amit inkább nem írnék le. Én azóta nem nézek Nerdhubot inkább.
2020. júl. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Én nem követem Őket aktívan, de nekem is feltűnt...

Annyi biztos, hogy Vendel nem támogatja a kaszinózás/szerencsejátékozás promózását...

Meg az energiaitalok reklámozását sem.

2020. aug. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!