Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem tudsz valami jó hobbit,...

Nem tudsz valami jó hobbit, tevékenységet? (csak egyes szám második személyben lehet kiírni, bocsi)

Figyelt kérdés

Elegem van már, hogy egész nap semmit nem csinálok. Imádtam a rajzolást, a kalligrafikát, de az utóbbi időben rettenetesen remeg a kezem sajnos. Valami különleges és nem céltalan hobbi, amit ismertek? (Nálam céltalan a film- és sorozatnézés, az olvasás, a zenehallgatás, stb.).

Amit lehet tudni, van egy nagy kert, egy kutyus (viszem sétálni, ez sem jöhet sajnos szóba), rendszeresen sportolok. Szeretem a földrajzot, szeretem a kézműveskedést. Olyan hobbi kéne, amihez nem szükséges nagyon elektronikai kütyü, telefon, számítógép.

(Kérlek ne gyertek itt az olvasásnak a gyönyörével, én unalmasnak tartom, és meg van rá a nyomós okom, hogy miért nem szeretem a könyveket.)



2020. júl. 9. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagy a kert, csinàlj veteményest, fűszerkertet.


Ha kézműveskedni szeretsz, agyagozz, vagy fess kavicsot, cserepet.

Köss kosarat. Hímezz, fonj, köss.

Geocaching?

2020. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
67%

n is hasonló helyzetben érzem magamat.

Kert rendezés esetleg, ami gondoltam. Konyhakert, sziklakert, tündérkert készítés.

Filagória, kerti bútorok saját kezűleg (raklapból is szépeket láttam), le lehet festeni, párna rá, a filagóriát vagy kerti pihenőt ki lehet dekorálni mondjuk különleges alakú üvegekkel, amit saját kezűleg festesz, színes homok, dekor kavicsok bele stb...

Virágültetés, én most mondjuk kinéztem a Bonsai fát, nagyon tetszik, viszont drága, de úgy hallottam "házilag" is lehet "készíteni".

Bent esetleg falfestés, ha van esetleg olyan felület.

Esetleg próbálj ki új dolgokat ami érdekel: jóga, meditáció, vagy sporthoz kapcsolódik az a Kangoo Jumps meg vannak ezek a rúdsportok, meg mindenféle szalagon tekergetik a testüket vagy karikán (nem értek hozzá, de téged hátha érdekel).

2020. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hú, ez az agyagozás tetszik, köszi.

Geocaching mindig is túl bonyolultnak tűnt, de majd egyszer, talán.

Veteményes van, azt elfelejtettem írni. Köszi az összes ötletet, még próbálkozok többel is.

Írjatok még :)

2020. júl. 9. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!