Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért utáljak ennyire a TikTokot?

Miért utáljak ennyire a TikTokot?

Figyelt kérdés
2020. júl. 11. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Pont most írtam, hogy én se értem.
2020. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mer nem szeretik meg sose probálták ki valószinüleg a sok zepeto meg a fortnite meg a stb semmit érő videók miatt
2020. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én amúgy alig-alig bukkanok Fortnitosra, és zepetosra.

Nekem leginkább könyvekkel, sorozatokkal kapcsolatosak vannak. 😄

2020. júl. 11. 17:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valaki azon lett öngyilkos, kitudja hány gyerek látta, az ilyenek gyorsan terjednek, plusz az sem segít, hogy ezzel az alkalmazással adatokat lopnak (Igazából a Facebook és az összes többi ilyen regisztrációs alkalmazás ilyen), nagyjából bármit csinálhatsz rajta, meg sokmindenről pl. emberekből csinálnak viccet feleslegesen és még sorolhatnám igazából, hogy mi minden baj van ezzel az alkalmazással.
2020. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Én azért tartom értelmetlennek, mert elméletileg annak az alkalmazásnak az volt a lényege, hogy tátogj különböző dalokra és nem értettem, hogy abban mi a jó. Most már persze nem csak az van fent és persze, vannak tényleg vicces videók rajta, de egy csomó ember arra használják, hogy a seggüket mutogassák, vagy ilyen idióta tartalmakat töltenek fel.
2020. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem is az ott található tartalmakkal van a gondom (bár valljuk be, vannak elég szánalmas dolgok ott), mert nyilván lenne ott olyan, ami érdekelne. De az egész csupán időpazarlás, semmi értelmét nem látom. Komolyan, dalokra tátogni? Oké, nem csak ilyenek vannak ott, de nem halok bele, ha ezek kimaradnak az életemből. Posztolni meg végképp nem akarnék... Semmi kedvem lesüllyedni a kortársaim szintjére, akik egész nap ott lógnak.


16/L

2020. júl. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
én azt látom, hogy értéket nem teremt, a legtöbb content kb pár eredeti videó ezredik másolata, tehát repetitív, a content creatorok gyerekek (tinik), a célközönség szintén, én meg már szerencsére nem vagyok az, így egyszerűen nem érdekel. az meg csak hab a tortán, hogy a kínai kormányhoz is köze van, így én mindenképpen távol tartom magam tőle. de nem utálom. csak nem érdekel, nem foglalkozom vele
2020. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Első sorban személyes információt gyűjt az app, ami probléma (legtöbb social media oldalnál is ez a helyzet csak az nem kínába viszi az infót). Számomra a legnagyobb baj az egyedi tartalom hiánya.
2020. júl. 13. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tömeg lett. Ha a többségében vicces videók lennének akkor szuper lenne. De a 2000. átöltözök, hülye fejet vágok "challange"nek semmi értelme.

A tátogás baromi idiótán néz ki külső szemmel.

Videót nem telefonon vágunk vagy ha igen akkor kifejezetten erre való vágó programmal! Ugyanúgy ahogy képeket (a profi képeket) sem telefonnal hanem kamerával készítjük.

Felelőtlen gyerekek használják. Elszörnyedek ha a 10 éves gyerekeket látom sminkelni stb...

Az egész arról szól hogy megmutassák magukat. No de nem a tehetségüket hanem a seggüket, mellüket, telefonjukat, autójukat vagy akármit amitől kitűnnek.

2020. júl. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!