Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen platformon célszerű...

Milyen platformon célszerű podcastelni?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni a podcast műfaját, egy haverommal beszélgetnénk többek között politikai eszmékről. Elsősorban a minél szélesebb rajongói tábor szerzése, és a népszerűsítés a cél. Másodsorban az se árt, ha tudna alkalmanként támogatni is (pl. patreon oldalas összekötés lehetősége), aki nagyon akar.

Milyen platformokat javasoltok?

Ui.: a hangsávon van a hangsúly, videózni/vlogolni nem szeretnék.



2020. júl. 13. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem youtuben. Nem feltétlen kell videó, csak a hanganyag is elég. Én még a kedvenceimet sem követtem más platformra, csak youtuben nézelődöm, mert az a legkényelmesebb. (főleg, amíg kezdők vagytok és nincsenek hallgatóitok, addig ajánlom a YT-t)


Amúgy ott a Spotify, az Apple podcast része, A Google podcast része. Több felület is van, de a többit nem használom.

2020. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Twitch se rossz.


Politikai programmal óvatosan, mert sok a troll és ha edgelordkodsz törölnek.

2020. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Spotify, iTunes, Google podcast, kb ez a három népszerű, plusz youtube :)
2020. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!