Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Voltak csunya berugasaitok...

Voltak csunya berugasaitok huszoneves (21,22,23) korotokban,illetve depresszio a kovetkezo napokban?

Figyelt kérdés
Ritkan iszom de akkor nagyon.A berugasi utani napokban pedig lelkiismeret furdalasom van meg akkoris ha nem csinaltam semmit es mindenert magamat hibaztatom valamiert ha nem en vagyok a hibas meg akkoris (egyebkent a valo eletben is ilyen vagyok,nagyon sok mindent elnezek az embereknek).....

2020. júl. 21. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem voltak.
2020. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:

Nálam dettó ugyanez szokott lenni. Igaz nagyon buta tudok lenni(barátságosan és játéjosan buta), ha részeg vagyok de nagyon tipikus, hogy másnap valami megmagyarázhatatlan lelkiismeret furdalás tör rám. Vajon mennyire csináltam magamból hülyét szokott lenni a legtipikusabb gondolat :-) És hiába mondogatják a többiek:, nagyon jó hangulatot csináltam és nincsen ezzel semmi baj ez sem segít sokat.


23/f

2020. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Huszonéves koromban megittam az árvák könnyét is, és persze, megszenvedtem a másnapokat. Testileg-lelkileg!
2020. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!